kwi 20

Jak zdać prawko ?

Bez kategorii Komentarze są wyłączone

Witam.

W ostatnich dwóch latach osiągamy świetne wyniki .Według naszych statystyk ,które są tworzone na podstawie rozmowy  z kursantami po zdanym egzaminie aż 6-7 naszych kursantów zdaje egzamin praktyczny za pierwszym razem, a 8-9 najpóźniej za drugim.Dlatego postanowiliśmy się podzielić wiedzą i naszym doświadczeniem i wkrótce będziemy publikować porady ,które mamy taka nadzieje  pomogą nie tylko naszym kursantom świetnie przygotować się do egzaminu państwowego .Podpowiemy jak wybrać dobra szkolę ,jak ocenić czy instruktor realizuje wymagany program,podpowiemy jak się zachować na egzaminie oraz spróbujemy omówić kilka popularnych tras egzaminacyjnych.

Postaramy się sprawić aby egzamin nie był koszmarem lecz tylko czystą formalnością i aby jazda sprawiała przyszłemu kierowcy przyjemność.

A jeśli ktoś nie chce czekać na nasze publikacje zapraszam na kurs już teraz.

Pozdrawiam.

Robert Bursa.

kwi 20

Nowa niższa cena

Bez kategorii Komentarze są wyłączone

Witam.

Od początku roku,wiele szkół jazdy cierpi z powodu braku klientów .Nasza Szkoła dzięki lojalności i sympatii naszych absolwentów radzi sobie w tych warunkach świetnie .Ponieważ 90% osób przychodzi do nas na kursy z polecenia,postanowiliśmy odwdzięczyć się za lojalność i przywiązanie do naszej Szkoły. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w promocji i mam nadzieje ,że w dalszym ciągu będą Państwo zadowoleni z poziomu naszych usług .Dodatkowo dla wszystkich nowych klientów przewidzieliśmy niespodziankę.

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam.

Rafał Bursa.

maj 04

Promocja ;Niższa cena kursu.

Bez kategorii Komentarze są wyłączone

Witam.

Od początku roku,wiele szkół jazdy cierpi z powodu braku klientów .Nasza Szkoła dzięki lojalności i sympatii naszych absolwentów radzi sobie w tych warunkach świetnie .Ponieważ 90% osób przychodzi do nas na kursy z polecenia,postanowiliśmy odwdzięczyć się za lojalność i przywiązanie do naszej Szkoły. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w promocji i mam nadzieje ,że w dalszym ciągu będą Państwo zadowoleni z poziomu naszych usług .

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam.

Marcin Bursa.

* kurs prowadziny przez OSK Bursiak. Więcej informacji o połączeniu OSK Sigma i OSK Bursiak. logowanie
preload preload preload