Trasy egzaminu praktycznego Nowe przepisy prawo jazdy – podatek VAT
gru 03

Witam serdecznie!

W nadchodzącym roku planowane jest wejście w życie nowej ustawy o ruchu drogowym. Ustawa ta wprowadza wiele zmian dotyczących przyszłych kierowców oraz innych uczestników ruchu drogowego. Jedna z wielu zmian jest zapis o tzw. 2 letnim “okresie próbnym” ( Art. 91. ) dla nowych posiadaczy prawa jazdy. W okresie tym, mającym trwać DWA lata, czeka na młodego kierowcę wiele utrudnień i niedogodności. Nie będzie można podejmować pracy zarobkowej z wykorzystaniem prawa jazdy B oraz obowiązkowe będzie uczestnictwo w dodatkowych szkoleniach, które odbywać się będą po 4 miesiącach od uzyskania prawa jazdy. O innych planowanych zmianach będę Państwa na bieżąco informował. Kolejna niekorzystna informacja dla przyszłych kierowców informacja to planowany podatek VAT dla szkół nauki jazdy. Wprowadzenie nowej ustawy o ruchu drogowym oraz oraz o podatku VAT spowoduje prawdopodobnie dość znaczne  podniesienie cen kursów na prawo jazdy. W ustawie jest jednak zapis ,że wszyscy którzy rozpoczną szkolenie według starej ustawy nie podlegają nowym przepisom. Dlatego zapraszam wszystkich zainteresowanych uzyskaniem prawa jazdy jeszcze w tym lub przyszłym roku do kontaktu z naszą szkołą aby rozpocząć szkolenie teoretyczne przed wejściem ustawy w życie. Wystarczy 150zł aby rozpocząć z nami kurs (zadatek oraz badania lekarskie). Po zaliczeniu części teoretycznej nie muszą Państwo od razu rozpoczynać części praktycznej. Wszyscy, którzy zapiszą się w najbliższym czasie na kurs będą mieli zagwarantowaną cenę tego kursu nawet po wprowadzeniu podatku VAT. Ze względu na duże zainteresowanie na Państwa życzenie wprowadzimy nowe terminy zajęć.

Oto propozycje ustawodawcy:

Pełna treść “Sprawozdania komisji infrastruktury o rządowym projekcie ustawy o kierujących pojazdami” z dnia 2010-10-19

dostępna na stronie: http://orka.sejm.gov.pl/proc6.nsf/opisy/2879.htm

dokładnie: http://orka.sejm.gov.pl/Druki6ka.nsf/0/BF2F3F993B897727C12577D000478FE5/$file/3503.pdf

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt tel. 530 530 630, z chęcią  udzielimy więcej informacji i pomożemy uzyskać prawo jazdy na starych zasadach.

Dziękuję oraz życzę sukcesów podczas szkolenia oraz jako przyszli kierowcy .

Robert Bursa.

2 komentarzy do “UWAGA! Zmiany w ustawie o ruchu drogowym”

 1. robert mówi:

  Witam.
  Nowa ustawa jeszcze nie weszła w życie .Prawdopodobnie trwają jeszcze nad nią prace .Na razie robimy prawo jazdy na starych zasadach.
  Pozdrawiam.

 2. Peter mówi:

  Witam!
  Chciałbym się upewnić czy jeżeli ktoś zdał i odebrał prawo jazdy już wcześniej (październik) to czy obowiązują go zmieniające się od tego czasu przepisy? Oraz czy jeżeli ktoś zda przed wejściem wyżej wymienionych czy są nałożone jakieś nowe ograniczenia?

  Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź

Skomentuj

* kurs prowadziny przez OSK Bursiak. Więcej informacji o połączeniu OSK Sigma i OSK Bursiak. logowanie
preload preload preload